Tinklapio naujienos

Malkų kainos

ML-I (U) - 41,50;

ML-I (Ą) - 27,00;

ML-I (B) - 22,00;

ML-II - 19,00;

ML-III - 19,00;

Kainos nurodytos be PVM.

Urėdijos darbo laikas

Pirmadieniais - ketvirtadieniais 7:30-16.30

Penktadieniais 7:30-15:15

 

Pietų pertrauka 11:30 - 12:15

miskininkystes baneris

Dabar svetainėje 33 svečiai (-ių) ir narių nėra

Kontaktai

Vardas, pavardė Pareigos Darbo tel. Trumpas
tel. nr.
Mobilus tel. El. paštas
Aurelija Jočienė Miškų urėdė (8 389) 61 345 2313 8-686-12797 aurelija.jociene@utmu.lt
Valentinas Merkys Vyriausiasis miškininkas (8 389) 61 345 2313 8-687-18277 valentinas.merkys@utmu.lt
Regina Cicėnienė Vyriausioji buhalterė (8 389) 61 347 2315 8-612-94259 regina.ciceniene@utmu.lt
Jolita Losevičienė Buhalterė (8 389) 61 345 2313 8-614-85237 jolita.loseviciene@utmu.lt
Dalia Pelėdienė Miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierė (8 389) 61 338 2312 8-687-29804 dalia.pelediene@utmu.lt
Gintaras Venclovas Miškotvarkos inžinierius (8 389) 61 338 2312 8-687-16815 gintaras.venclovas@utmu.lt
Justas Merkys Medienos ruošos ir darbų saugos inžinierius - - 8-686-23690 justas.merkys@utmu.lt
Domas Kelpšas Prekybos vadybininkas - - 8-615-20692 domas.kelpsas@utmu.lt
Ina Jasienė Personalo inspektorė (8 389) 61 345 2313 8-686-92642 ina.jasiene@utmu.lt
Justas Merkys Informatikas - - 8-686-23690 justas.merkys@utmu.lt
Medienos ruošos, prekybos ir techninis padalinys
Vaidas Pakerys
Medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio viršininkas - - 8-621-79006 vaidas.pakerys@utmu.lt
Girininkijos
Sigitas Riauba Balčių girininkijos girininkas  - - 8-686-81294 sigitas.riauba@utmu.lt
 Rolandas Umbrasas Dubingių girininkijos l.e.p.girininkas  - - 8-618-58395 rolandas.umbrasas@utmu.lt
Almantas Deveikis Kuktiškių girininkijos girininkas - - 8-686-81329 almantas.deveikis@utmu.lt
Vaida Šyvytė Utenos girininkijos l.e.p.girininkė  - - 8-614-69926 vaida.syvyte@utmu.lt
Alvydas Jackevičius Videniškių girininkijos girininkas - - 8-612-31332 alvydas.jackevicius@utmu.lt
Martynas Kemėšius Vyžuonų girininkijos girininkas - - 8-614-85229

martynas.kemesius@utmu.lt

 

Priešgaisriniai bokštai
 Utenos   8-616-28971 
 Kuktiškių    8-682-46830 
 Videniškių  8-612-56839 
 Vyžuonų    8-616-28973 
 Priešgaisrinis budėtojas (Utenos miškų urėdijoje)  8-682-46790 

Struktūra

VĮ Utenos miškų urėdijos struktūrinė schema
Patvirtinta Generalinės miškų urėdijos generalinio miškų urėdo 2017 02 02 įsakymu Nr. 1B-25

schema